× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Loveat Catering Dietetyczny – podstawowe informacje i dostępne diety

Loveat Catering Dietetyczny – podstawowe informacje i dostępne diety

Loveat Catering Dietetyczny to optymalny wybór dla osób, które chcą przejść na zdrowy tryb odżywiania i skorzystać z finezyjnej diety pudełkowej. Kucharze przygotowujący poszczególne posiłki dysponują odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi i są mieszanką młodości z doświadczeniem. Catering jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, zapracowanych czy też chcących zadbać o swoje ciało, sylwetkę i dobre samopoczucie.

Loveat Catering Dietetyczny – dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową?

Loveat Catering Dietetyczny zaskakuje swoją kuchenną pomysłowością, eksperymentowaniem ze smakami, różnorodnością menu i pełnymi smaku oraz zdrowia posiłkami. Dieta pudełkowa pomoże zrzucić zbędne kilogramy oraz zbudować optymalną rzeźbę. Jest przydatna przy rozmaitych schorzeniach i braku wolnego czasu na samodzielne gotowanie.

Nad posiłkami pracują nie tylko kucharze, ale też dietetycy i technolodzy. Loveat Catering Dietetyczny to gwarancja pożegnania się z czasochłonnym przygotowywaniem posiłków i robieniem wielogodzinnych zakupów. Klienci otrzymają catering we wskazane przez siebie miejsce, o ustalonej wcześniej godzinie. Wystarczy dobrać właściwą dietę i przeanalizować jej kaloryczność oraz swoje potrzeby.

Loveat Catering Dietetyczny – na jakie rodzaje diet można się zdecydować?

Loveat Catering Dietetyczny można wybrać dla siebie dogodną dietę pudełkową. Wpływ na to ma przede wszystkim styl życia czy też zamierzony cel. Na każdym etapie klienci otrzymują fachowe doradztwo i wsparcie. Oto proponowane diety:

 • standard – od 1000 do 2500 kalorii – pomaga w odchudzaniu i uzyskaniu smukłej sylwetki. W jej skład wchodzą m.in. mięso, owoce, ryby, warzywa i produkty mleczne oraz roślinne,
 • sportowa – od 2500 do 3500 kalorii – dla osób, które uprawiają sport amatorsko lub zawodowo. Dieta jest zdrowa i bezpieczna dla organizmu sportowca. Pomaga w osiąganiu optymalnych wyników sportowych (występują w niej m.in. jajka),
 • Sport Pro – od 2000 do 3000 kalorii – idealna dla osób ceniących sobie wzmożoną aktywność fizyczną (dużo białka i węglowodanów – bardzo sycąca),
 • Wege+Fish – od 1000 do 2500 kalorii – doskonała opcja dla zwolenników dań wegetariańskich (występowanie m.in. zbóż, owoców morza i ryb),
 • No Fish – od 1000 do 2500 kalorii – zaspokaja głód, bez dodatku ryb,
 • Wegetariańska – od 1000 do 2500 kalorii – dostarcza do organizmu białko, witaminy i minerały (bez mięsa),
 • Office Box – od 800 do 1600 kalorii – dla zwiększenia efektywności w trakcie pracy biurowej,
 • Detoks Sokowy – zestaw sześciu soków na bazie owoców i warzyw, np. z dodatkiem siemienia lnianego i nasion chia,
 • Home – od 1200 do 2000 kalorii – dla osób pracujących zdalnie i często przebywających w mieszkaniu,
 • Niski IG – od 1200 do 2200 kalorii – niewielki indeks glikemiczny, w celu powolnego eliminowania cukrów,
 • Ketogeniczna – od 1500 do 2500 kalorii – idealna na redukcję masy ciała, z ograniczonymi do minimum węglowodanami.

Jak widać ostateczna decyzja jest uzależniona od indywidualnych preferencji klientów, więc warto to sobie dokładnie rozpisać i wybrać najlepszą ofertę dietetyczną. Wszystkie niezbędne informacje potrzebne do złożenia zamówienia znajdziesz na stronie https://loveatcatering.pl/.