× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Depilacja laserem w Warszawie

Depilacja laserem w Warszawie

Warszawa to miejsce, w którym liczba salonów kosmetycznych zajmujących się procesem depilacji laserowej jest bardzo duża. Dlatego mając tak duży dostęp do salonów kosmetycznych dobrze jest wybrać ten, który ma najlepsze opinie i renomę. Wtedy będzie miało się pewność, że zostanie się obsłużonym przez najwyższej jakości pracowników, którzy zadbają o prawidłowe ustawienie laserów dostosowanych personalnie do rodzaju skóry i włosów klienta. Warszawa opiewa o najnowocześniejsze lasery, które dają zachwycające rezultaty i sprawiają, że są idealnie dopasowane do klienta.

Zobacz: Depilacja laserowa w Warszawie – Depilacja.pl

Depilacja laserowa – mechanizm i udogodnienia

Stolica oferuje różnego rodzaju lasery. Aby zrozumieć ich funkcjonowanie należy najpierw dowiedzieć się na czym dokładnie polega proces depilacji laserowej. Używa się w nim laserów, które emitują wiązkę światła o danej długości fali, która w zależności od klienta z reguły oscyluje od 700-1000nm. Skóra jest nim naświetlana, a wiązka światła trafia do melaniny – barwnika obecnego w skórze każdego człowieka. Pochłania ona wiązkę światła i podnosi swoją temperaturę sprawiając, że dobija nawet do 70 stopni. Taka temperatura będzie niszczyć cebulki włosowe sprawiając, że nie wyrosną z nich w przyszłości nowe włosy. Jest to proces nieodwracalny i właśnie dlatego depilacja laserem sprawia, że na całe życie jest się wolnym od wyrastających włosów z danej przestrzeni ciała.

Nowe technologie obecne w stolicy

W stolicy Polski wykorzystuje się najnowocześniejsze lasery, które w pełni przystosowane są do klienta. Można wyróżnić takie technologie jak:

-Skintel – odczytuje on poziom melaniny w skórze sprawiając, że automatycznie przystosowuje swoje ustawienia do danego klienta przez co ryzyko wystąpienia poparzeń jest minimalne

-Photo RecyclingSM – Światło, które naturalnie odbija się od skór trafia z powrotem do lasera sprawiając, że działa on bardziej ekologicznie oraz efektywnie.

-Advanced Contact CoolingSM – szafirowe szkło obecne na laserze chłodzi skórę przed, w trakcie i po zabiegu sprawiając, że jest on bezbolesny i przyjemniejszy.