× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Wszystko co musisz wiedzieć o doczepianych włosach

Wszystko co musisz wiedzieć o doczepianych włosach

Doczepianie włosów staje się coraz bardziej popularne. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które z natury mają cienkie włosy a chciałyby pochwalić się bujną fryzurą. Pozwala to również z dnia na dzień zmienić całkowicie swój wizerunek. Istnieje kilka skutecznych metod a cena i trwałość zabiegu zależy od tego jaki sposób przedłużania wybierzemy. Poniżej krótko o tym czym jest przedłużanie włosów oraz jakie zalety mają włosy doczepiane

Przedłużanie włosów – popularny trend nie tylko wśród celebrytek

Na przedłużanie włosów decyduje się obecnie mnóstwo kobiet, dla których zdrowe i gęste włosy są ważnym elementem wyglądu. Zapuszczenie długich i naturalnych włosów może zająć nawet kilka lat, dlatego też powstały różne rozwiązania, dzięki którym nie musimy aż tyle czekać. Zabieg przedłużania włosów jest całkowicie bezbolesny i daje natychmiastowy efekt. Włosy zagęszcza się lub przedłuża poprzez doczepienie do nich pasm naturalnych lub sztucznych. Te drugie są zdecydowanie tańsze. Zabieg ten wykonywany jest najczęściej w profesjonalnym salonie lecz nie ma przeciwskazań do wykonania go samodzielnie w domu. 

Łatwy sposób doczepiania włosów.

Najbardziej popularnym zabiegiem jest metoda clip in. Jej zaletą jest z pewnością szybki czas wykonania. Pasma włosów doczepiane są za pomocą klamerek. Do metody clip in wykorzystywane są zarówno włosy sztuczne jak i naturalne. Do wyboru mamy kilka zestawów odpowiednich do każdego rodzaju włosów. Jeśli Twoje włosy są cienkie to powinnaś wybrać zestaw składający się z pięciu taśm. Większa ilość taśm odpowiednia jest dla włosów bardziej gęstych. Metoda ta należy do tych łatwiejszych i można wykonać ją w domu. Do każdego opakowania z włosami dołączona jest przeważnie krótka instrukcja, dzięki której będziesz mieć pewność, że mocowanie jest prawidłowe. 

Jak dobrać kolor doczepianych włosów?

Podczas wizyty w salonie to fryzjer pomoże Ci w odpowiednim dobraniu koloru. Jeśli natomiast zdecydujesz się na domowe przedłużanie to do wyboru masz zamówienie włosów przez internet lub kupienie ich w sklepie stacjonarnym. W pierwszym przypadku możesz posiłkować się paletą odcieni dostępną online lub wysłać zdjęcie swoich włosów mailem a pracownik sklepu internetowego pomoże Ci w doborze. Zakupy stacjonarne są prostsze o tyle, że sprzedawca na miejscu zawsze może przedstawić nam kilka propozycji koloru. Dodatkowo od razu możliwa jest ocena czy dana długość oraz ilość wystarczy na naszą wymarzoną stylizację. Warto pamiętać, że podczas długiego przebywania na słońcu, końce włosów stają się jaśniejsze. Wtedy należy dobierać kolor właśnie do tych jasnych końcówek.

Zalety stosowania. 

Główną zaletą jest szybki efekt. Dodatkowo na rynku znajduje się mnóstwo odcieni pasemek do przedłużania, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Sztuczne włosy dobrej jakości naprawdę trudno odróżnić od tych prawdziwych a te naturalne są miękkie i delikatne co sprzyja komfortowi noszenia. 

Więcej informacji na temat doczepianych włosów: https://cameron-hair.pl/