× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Po czym poznać dobrej jakości lakiery hybrydowe?

Po czym poznać dobrej jakości lakiery hybrydowe?

Lakier hybrydowy to preparat, który wyróżnia się dużą trwałością i jednocześnie nie wymaga zastosowania rozpuszczalników. Co więcej, zawiera on znaczną ilość pigmentu, dzięki któremu ozdobione nim palce wyglądają przepięknie i olśniewająco. Po czym poznać, że ma się do czynienia z hybrydą wysokiej jakości?

Wytrzymałość i intensywność barw

Dobre hybrydy są wytrzymałe i charakteryzują się dużą intensywnością barw. Standardowe preparaty zapewniają jednolity efekt kolorystyczny, dokładnie pokrywając swą barwą całą płytkę paznokcia. Większość hybryd utrzymuje się na paznokciu przez 2 tygodnie. Tylko najlepsze preparaty utrzymują się na swoim miejscu znacznie dłużej, bo aż przez 3 tygodnie, Co ważne, w tym czasie nie pojawiają się na nich żadne pęknięcia i ubytki. Lakiery hybrydowe docenią panie, które na co dzień mają kontakt z przedmiotami o tępych i twardych krawędziach.

Walory odżywcze

Trwałość lakieru i intensywność barw to tylko niektóre atuty dobrych lakierów hybrydowych. Do ich zalet zalicza się też walory odżywcze. Najlepsze preparaty posiadają w swym składzie szereg substancji nawilżających i wzmacniających. Jedną z nich jest olejek różany, który wzmacnia strukturę paznokci, odżywia je, a także nawilża okolice opuszków palców. Dzięki temu pokryte lakierem paznokcie nie rozdwajają się i nie łamią.

Wysoki poziom wydajności

Dobra hybryda zapewnia nie tylko piękny wygląd paznokci, ale jest też stworzona z myślą o kobiecie. Lakiery Cuccio charakteryzują się np. bardzo dużą wydajnością. Zawartością jednego pojemniczka można pokryć paznokcie nawet u nieco ponad 50 osób! Co więcej, ów pojemnik został skonstruowany w taki sposób, aby można było wykorzystać całą jego zawartość. Profesjonalne lakiery nie tylko nie parują wewnątrz opakowania, ale zachowują swoją naturalną konsystencję przez cały czas.

Szybkie utwardzanie

Najlepsze lakiery utwardzają się bardzo szybko. Wystarczy zaledwie 30 sekund oddziaływania promieni UV, aby stworzyły one stabilną, wytrzymałą i odporną na oddziaływania mechaniczne strukturę. Co ważne, mimo tak krótkiego czasu ekspozycji na światło lampy utwardzającej, zachowują one swój naturalny, bardzo głęboki i intensywny blask. W przypadku niektórych lakierów efekt ten jest pogłębiony poprzez znajdujące się w nich drobinki złota i srebra, które intensyfikują efekt blasku.

Reasumując, znalezienie hybrydy o dużej trwałości i głębi koloru to nie wszystko. Ważne, aby produkt zaskakiwał intensywną barw, zapewniał jeszcze większą wytrzymałość i jednocześnie wzmacniał paznokieć, chroniąc go przez stopniowym rozwarstwieniem.