× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Jak pielęgnować włosy latem?

Jak pielęgnować włosy latem?

Piękna i słoneczna pogoda zachęca do przebywania na świeżym powietrzu. Piesze wycieczki, opalanie na plaży czy też piknik w parku to doskonałe okazje do spędzania czasu z rodziną lub znajomymi. Silne słońce może jednak pogorszyć kondycję włosów – dlatego tak ważne jest stosowanie dobrej pielęgnacji i dbanie o ochronę UV. Sprawdź, w jaki sposób korzystać z letniej pogody bez obaw o rozdwojone końce.

Jak chronić włosy przed promieniowaniem UV?

Silne słońce może doprowadzić do zblaknięcia koloru, przesuszenia, a nawet łamania się końcówek. Aby się przed tym uchronić, warto stosować odpowiednią pielęgnację. Niezależnie od wybranych kosmetyków, najlepszym rozwiązaniem będzie… Zasłonięcie włosów przy pomocy kapelusza lub gustownej chustki. Tylko całkowita ochrona przed światłem w pełni zapobiegnie uszkodzeniom. 

Dobrze wiemy, że to nie wystarczy. Nie każda sytuacja pozwala na zakrycie głowy. Niektóre osoby po prostu nie lubią tego typu akcesoriów. Na szczęście bardzo dobrą ochronę oferują również kosmetyki Revlon – a zwłaszcza linia Eksperience Sun. Dzięki tym produktom skutecznie zapobiegniemy uszkodzeniom wynikającym z ekspozycji na słońce i przedłużymy trwałość koloru.

Kosmetyki Revlon – ochrona UV dla Twoich włosów

Linia Eksperience Sun powstała z myślą o wszechstronnym działaniu. Kosmetyki z tej serii nie tylko chronią przed słońcem, ale również pomagają w odbudowaniu włosa i jego nawilżeniu. Nie dopuszczają zatem do matowienia i wysuszenia, na które jesteśmy najbardziej narażeni latem. Pomagają także w naprawie już istniejących mikrouszkodzeń.

Wosk stylizujący Revlon Eksperience Sun

Kosmetyk do utrwalenia fryzury i ochrona UV w jednym? Teraz to możliwe! Wosk tworzy barierę na powierzchni kosmyków, blokując promieniowanie. Zapobiega również uszkodzeniom wynikającym z czynników zewnętrznych. Fryzura utrzyma się dłużej, a Ty nie będziesz musiała przejmować się blaknięciem i przesuszeniem. To doskonały kosmetyk do stylizacji włosów kręconych. 

Odżywka bez spłukiwania Eksperience Sun 

Lekka i skuteczna mgiełka to rozwiązanie dla zabieganych. Odżywki z filtrami UV możesz użyć w każdym momencie – choć najlepiej sprawdzi się na wilgotnych włosach. Łatwość użytkowania sprawia, że mgiełki z filtrem UV to jedne z najpopularniejszych kosmetyków. Polecamy je zwłaszcza dla włosów niskoporowatych lub przetłuszczających się ze względu na jej lekką fotrmułę.

Krem ochronny z filtrami UV Eksperience Sun 

Ten produkt przeznaczony dla włosów suchych pomaga uchronić je przed szkodliwym promieniowaniem, a także odżywia i nawilża. Lekka konsystencja nie przeciąża, dzięki czemu możesz korzystać z kremu tak często, jak potrzebujesz. 

Ochrona włosów przed słońcem poprawi ich kondycję i przedłuży świeżość koloru. Zapobiegnie matowieniu i łamaniu się końcówek. Na rynku istnieje wiele kosmetyków o właściwościach odbudowujących strukturę włosa i blokujących UV. Linia Eksperience Sun Revlon dostępna w naszym sklepie pomoże uzupełnić pielęgnację o niezbędne produkty. Ciesz się piękną pogodą i świetnym stanem włosów – niezależnie od temperatury.