× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Dlaczego warto wprowadzić do swojego salonu zabiegi oczyszczania wodorowego?

Dlaczego warto wprowadzić do swojego salonu zabiegi oczyszczania wodorowego?

Właściciele gabinetów kosmetycznych, którzy planują poszerzenie swojej oferty zabiegów, z całą pewnością powinni rozważyć zakup urządzenia przeznaczonego do oczyszczania wodorowego. Specjalistyczna aparatura Hi-Tech łączy liczne technologie zabiegowe, które mogą sprostać indywidualnym potrzebom różnych klientów. Technologia oczyszczania wodorowego ma wiele atutów dla skóry i wyjątkowo mało przeciwwskazań, dlatego warto z niej skorzystać.

Na czym polega oczyszczanie wodorowe? 

Wodorowe oczyszczanie twarzy to podciśnieniowe oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, a następnie jej dogłębne odżywienie. Zabieg jest wieloetapowy, dzięki czemu gwarantuje wysoką precyzję i skuteczność. W pierwszej kolejności skóra jest oczyszczana poprzez zastosowanie głowicy zasysającej. Pozwala to na pozbycie się martwego naskórka, otwarcie porów i niwelację zaskórników. Następnie woda z aktywnym wodorem i innymi składnikami odżywczymi jest pod wysokim ciśnieniem wtłaczana w głąb skóry. Umożliwia to stosowanie różnych preparatów zabiegowych jak kwas salicylowy czy kwas hialuronowy. Ze względu na niską masę wodorową zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny – w efekcie nie ma konieczności rekonwalescencji po oczyszczaniu wodorowym. 

Wodorowe oczyszczanie twarzy – efekty 

Rezultaty oczyszczania wodorowego są widoczne na skórze natychmiast po zabiegu. Zaobserwować można przede wszystkim głębokie oczyszczenie i rozjaśnienie cery, a także zmniejszenie widoczności przebarwień. Jej dotlenienie, nawilżenie oraz odżywienie jest widoczne poprzez zdrowy blask i ujędrnienie. Za pomocą wodorowego oczyszczania skóry można zniwelować również obrzęki i widoczność naczynek oraz cieni pod oczami. Ze względu na elektroporację z falą radiową o średniej częstotliwości możliwe jest napięcie i ujędrnienie skóry, które ma efekt podobny do liftingu. Oczyszczanie wodorowe gwarantuje także skutki długoterminowe. Ze względu na nieinwazyjne oczyszczanie normalizuje produkcję sebum i wspomaga leczenie trądziku. Otwarcie mikrokanałów w skórze zwiększa skuteczność codziennej pielęgnacji. Niwelacja wolnych rodników i głębokie odżywienie cery skutkują opóźnieniem procesów starzeniowych skóry na poziomie komórkowym.

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne do oczyszczania wodorowego 

Wybierając zaawansowaną aparaturę do wodorowego oczyszczania twarzy, warto rozważyć wysokiej jakości sprzęt dostępny w ofercie Attre.eu. To najlepsze na rynku urządzenia, które posiadają niezbędne certyfikaty Unii Europejskiej gwarantujące bezpieczeństwo i skuteczność użytkowania. Do wyboru pozostaje na przykład wielofunkcyjny kombajn z ośmioma głowicami zabiegowymi, który ma dostęp do analizatora skóry. Tego rodzaju urządzenia kosmetyczne Hi-Tech pozwalają między innymi na hydrabrazję kwasową, zabieg z mikroprądami, infuzję tlenową, mikroprądy jonowe oraz masaż. W cenie aparatury przewidziane jest nie tylko jej profesjonalne podłączenie, ale również szkolenie z użytkowania i regularny serwis urządzenia.