× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.
Butelka na wodę – postaw na czystą radość!

Butelka na wodę – postaw na czystą radość!

Szukasz rozwiązania, które pomoże ci zadbać nie tylko o swój komfort, ale i zatroszczyć się o środowisko? Sięgnij po butelkę wielokrotnego użytku i poczuj pozytywne wsparcie każdego dnia!

Butelka filtrująca to rozwiązanie stworzone dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, uprawiają sport, ponadto zdają sobie sprawę jak istotną funkcję pełni regularne nawadnianie organizmu. Należysz do tej grupy, a może dopiero chcesz dołączyć? Niezależnie od odpowiedzi butelka z filtrem jest rozwiązaniem dla ciebie. Dlaczego? Ponieważ jest lekka, poręczna i wyjątkowo wytrzymała, dzięki temu sprawdzi się w każdych warunkach, „dostarczając” ci czystą filtrowaną wodę kranową, gdziekolwiek jesteś. Każda butelka wielokrotnego użytku jest wyposażona w wymienny filtr węglowy (naturalne medium filtrujące, powstałe z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, subtelnie podnosi jej pH (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu), ponadto pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapń oraz magnez). Butelka filtrująca to jednak nie tylko najwyższa jakość oraz skuteczność działania, ale również ciekawy design (m.in. ergonomiczny kształt, szeroki wybór kolorów), z tego powodu szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który będzie towarzyszył ci podczas każdego wyjścia!

Butelka na wodę – zyskasz nie tylko czystą radość!

– będziesz EKO (znacząco ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu, dzięki temu zatroszczysz się o środowisko)

– zaoszczędzisz pieniądze (nie będziesz musiał już kupować zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie, odciążysz swój domowy budżet)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (butelka wielokrotnego użytku pomoże ci zadbać o regularne nawodnienie organizmu)

– zapewnisz sobie smaczną filtrowaną wodę kranową zawsze pod ręką

Gdzie przyda ci się filtrowana woda kranowa?

– w domu

– w szkole/w pracy/na uczelni

– na treningu

– na spacerze

– podczas aktywności

– podczas wyjazdów

Butelka filtrująca – którą wybrać?

Czujesz, że butelka wielokrotnego użytku jest rozwiązaniem dla ciebie, ale wciąż nie wiesz, po który model warto sięgnąć? Postaw na butelkę filtrującą Solid od polskiej marki Dafi, która jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i S. Chcesz poznać ją lepiej? Do dzieła!

– jest wykonana z wytrzymałego Tritanu®

– posiada hipoalergiczny ustnik, wykonany z bezpiecznego silikonu

– jest wyposażona w naturalny filtr węglowy

– posiada wygodną rurkę, która pozwala na wypicie wody bez przechylania butelki

– posiada przycisk szybkiego otwierania (onetouch)

– jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l

– posiada wyjątkowo szczelne zamknięcie

– jest dostępna w trzech wygodnych pojemnościach (0,3 l, 0,5 l, 0,7 l)

Chcesz już dziś zmienić swoje przyzwyczajenia? Butelka na wodę jest dostępna na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Wejdź, wybierz, kup i korzystaj!